Tri spôsoby, ako uchovať rajčiny čerstvé

Tri spôsoby, ako uchovať rajčiny čerstvé


Žiadne papierové ani vzduchotesné plastové vrecká. Namiesto toho siahnite po BajaBee, opakovane použiteľnom obale na potraviny z včelieho vosku, ktorý dýcha a chráni.

1. Veľké rajčiny do voskového vrecka

Veľké mäsité odrody rajčín, ako sú napríklad Býčie srdcia, skladujeme v zatvorenom voskovom vrecku pri izbovej teplote. Vo vrecku sú chránené, ale zároveň môžu dýchať a uvoľňovať etylénové plyny. Do vrecka môžeme dať aj zelené rajčiny zo záhradky, ktoré v ňom krásne dozrejú.

rajčiny vo voskovom vrecku

2. Cherry rajčiny v prikrytej miske

Malé cherry rajčiny vložíme do misky a tú prikryjeme voskovým obrúskom. Teplými rukami nahrejeme obrúsok a pritlačíme ho k miske tak, aby ju utesnil. BajaBee zachová čerstvosť rajčín a tiež ich ochráni pred vínnymi muškami.

rajčiny v prikrytej miske

3. Po rozkrojení do chladničky

Rozkrojenú rajčinu odložíme do ďalšieho dňa do chladničky. Reznú stranu zakryjeme voskovým obrúskom veľkosti S a uložíme do chladničky touto stranou nahor. Rajčina tak môže dýchať ale zároveň ostane chránená "druhou kožou". 

rozkrojena rajčina prikrytá voskovým obrúskom

 

Tím BajaBee.

COOKIES

BajaBee s.r.o. Vás žiada o súhlas s používaním Vašich údajov na účely personalizovanej reklamy a obsahu, meranie reklamy a obsahu, štatistiky cieľových skupín a vývoj produktov a zároveň uchovávanie a/alebo prístup k informáciám na zariadení.

Spravovať možnosti

Nastavenia môžete upraviť kliknutím na jednotlivé položky. Pre viac informácií o GDPR navštívte túto stránku.

Môžete zmeniť, ako sa vaše osobné údaje používajú. Dodávatelia požadujú vaše povolenie na vykonanie nasledujúcich operácií: