O nás


Sme malá rodinná firma, ktorá miluje to, čo robí. Miluje voskové obrúsky. Volám sa Barbora a môj priateľ sa volá Ivan.

Náš príbeh začal v roku 2019 v kuchyni mojej sestry. Na kuchynskej linke mala položené voskové obrúsky. Vysvetlila mi na čo sú a ako fungujú. Hneď ako som prišla domov, objednala som si suroviny na výrobu. Vyrobila som ich pár pre seba a pár pre rodinu. Zamilovali si ich všetci.

Prišla myšlienka, že budeme vyrábať voskové obrúsky pre všetkých. Trvalo nám dlhú dobu kým sme namiešali správny pomer včelieho vosku, živice a jojobového oleja. Od namiešania receptúry, cez vymyslenie názvu značky, testovanie na ÚVZSR, vytvorenie e-shopu, obalov, reklamy... sme konečne mohli priniesť BajaBee (čítaj BajaBí) do vašich domácnosti. Celý tento proces trval rok a stále pokračuje. Vymýšľame stále nové varianty produktov, optimalizujeme procesy tak, aby sme to čo robíme, robili stále s radosťou a srdcom kvôli našej planéte a nám všetkým.

Vedeli ste, že názov značky sa skladá z dvoch slov? Baja - moja prezývka a Bee ako včielka. Včely sú pre našu planétu dôležité tak ako včelí vosk pre výrobu voskových obrúskov.

COOKIES

BajaBee s.r.o. Vás žiada o súhlas s používaním Vašich údajov na účely personalizovanej reklamy a obsahu, meranie reklamy a obsahu, štatistiky cieľových skupín a vývoj produktov a zároveň uchovávanie a/alebo prístup k informáciám na zariadení.

Spravovať možnosti

Nastavenia môžete upraviť kliknutím na jednotlivé položky. Pre viac informácií o GDPR navštívte túto stránku.

Môžete zmeniť, ako sa vaše osobné údaje používajú. Dodávatelia požadujú vaše povolenie na vykonanie nasledujúcich operácií: