🎁 Získajte darček k objednávke - Obrúsok veľkosti S viac info

Drevená zubná kefka - Soft, rôzne farby

Zubná kefka z bukového dreva - jemná

Zubná kefka z bukového dreva s jemnými vláknami vyrobená z miestneho slovenského dreva a ošetrená zmesou prírodných olejov a živíc.

Chcete mať na kefke vypálené vaše meno alebo ju chcete darovať s venovaním? Do poznámky nám napíšte farbu kefky a text, ktorý chcete vypáliť do kefky. 

Pôvod: Vyrobené na Slovensku zo slovenského dreva, štetiny kefky sú navrhnuté a vyrobené v Nemecku

5,50 €
Bezpečný nákup Heureka

Na sklade viac ako 10 ks.

Eco-friendly

Eco-friendly

Poctivé produkty vyrobené s dôrazom na ekológiu a lásku k prírode.

Vrátenie tovaru do 14 dní

Vrátenie tovaru do 14 dní

Nepoškodený a nepoužitý tovar nám môžete vrátiť a vrátime vám peniaze.

Zubná kefka z bukového dreva s mäkkými vláknami vyrobená z miestneho slovenského dreva a ošetrená zmesou prírodných olejov a živíc.

Zloženie:

  • 100% prírodné bukové drevo zo Slovenska.
  • Drevená rukoväť impregnovaná zmesou 100% prírodných vysoko kvalitných olejov.
  • Extra mäkké vlákna Dentex S (syntetické vlákna vyrobené z PBT), navrhnuté špičkovými nemeckými odborníkmi. Vyrobené v Nemecku.

Na kefke je 1 700 štetiniek pripevnených k rukoväti pomocou postriebrenej kovovej platne. Vďaka kvalitným vláknam Dentex S s optimálnou hrúbkou a dizajnom zaistia, že zubná kefka vyčistí všetky ťažko dostupné miesta.

Keď kefka doslúži, vlákna odstrihnite alebo vytrhajte pinzetou a vytrieďte do plastového odpadu. Drevenú časť rozlámte na menšie časti a skompostujte alebo použite na založenie ohňa.

Pôvod: Vyrobené na Slovensku

COOKIES

BajaBee s.r.o. Vás žiada o súhlas s používaním Vašich údajov na účely personalizovanej reklamy a obsahu, meranie reklamy a obsahu, štatistiky cieľových skupín a vývoj produktov a zároveň uchovávanie a/alebo prístup k informáciám na zariadení.

Spravovať možnosti

Nastavenia môžete upraviť kliknutím na jednotlivé položky. Pre viac informácií o GDPR navštívte túto stránku.

Môžete zmeniť, ako sa vaše osobné údaje používajú. Dodávatelia požadujú vaše povolenie na vykonanie nasledujúcich operácií: