TOP
PRODUKT

WorkerBee - vosk na opravu voskových obalov

Tieto robotnice vám poslúžia na obnovu vašich použitých voskových obrúskov.

Zloženie:

  • včelí vosk zo Slovenska
  • smreková živica
  • bio jojobový olej

  Hmotnosť: 14-15 gramov. (13-15 včeličiek)

4,90 €
Bezpečný nákup Heureka
Doručenie od 3,79 € Nad 50 € zadarmo

Na sklade viac ako 10 ks.

 

Tieto robotnice vám poslúžia na obnovu vašich použitých voskových obrúskov a vreciek, ktoré stratili tvar a lepivosť. Jedno balenie WorkerBee vystačí na obnovenie troch XL obrúskov alebo šiestich obrúskov veľkosti M v závislosti od opotrebenia obrúskov.  Odporúčame začať najskôr s dvomi až tromi včielkami, keď

 

Tieto robotnice vám poslúžia na obnovu vašich použitých voskových obrúskov a vreciek, ktoré stratili tvar a lepivosť. Jedno balenie WorkerBee vystačí na obnovenie troch XL obrúskov alebo šiestich obrúskov veľkosti M v závislosti od opotrebenia obrúskov.  Odporúčame začať najskôr s dvomi až tromi včielkami, keď budete vidieť, že to nestačí, pridajte ďalšiu.

Návod:

Voskové obrúsky a vrecká môžete opraviť za pomoci žehličky alebo v rúre na pečenie.

Žehlička:

Pripravte si žehliacu dosku a prikryte ju starým uterákom alebo látkou (pre istotu). Na žehliacu dosku položte papier na pečenie a na neho obrúsok alebo vrecko BajaBee. Na BajaBee poukladajte WorkerBee včielky a prekryte druhým papierom na pečenie. Žehličku nastavte na stredný alebo vysoký stupeň a vypnite paru. Priložte žehličku na papier a pozorujte ako sa WorkerBee včielky topia. Žehličkou rovnomerne rozžehlite vosk až po kraje látky. Voskový obrúsok chyťte za rohy a odlepte z papierov. Ak opravujete vrecko, odlepte od seba obe steny vrecka a nechajte zatuhnúť 10 sekúnd. Pozor, aby sa vám nezlepili obe strany vrecka opäť dokopy. v takom prípade vrecko opätovne prežehlite cez papier na pečenie a postup opakujte. 

Rúra na pečenie: 

Rozohrejte rúru na cca 80 °C. Na plech položte papier na pečenie, na papier položte obrúsok alebo vrecko BajaBee a rovnomerne rozložte WorkerBee včielky. Vložte do rúry a nechajte vosk úplne vpiť do látky. Potom opatrne vyberte ako pri postupe so žehličkou a nechajte vychladnúť 10 sekúnd. 

Pozrite si návod na Facebooku ako opraviť voskový obrúsok a voskové vrecko.

viac...
WorkerBee - vosk na opravu voskových obalov

WorkerBee - vosk na opravu voskových obalov

4,90 €
COOKIES

BajaBee s.r.o. Vás žiada o súhlas s používaním Vašich údajov na účely personalizovanej reklamy a obsahu, meranie reklamy a obsahu, štatistiky cieľových skupín a vývoj produktov a zároveň uchovávanie a/alebo prístup k informáciám na zariadení.

Spravovať možnosti

Nastavenia môžete upraviť kliknutím na jednotlivé položky. Pre viac informácií o GDPR navštívte túto stránku.

Môžete zmeniť, ako sa vaše osobné údaje používajú. Dodávatelia požadujú vaše povolenie na vykonanie nasledujúcich operácií: